Bankierzy.eu

Bo Twoje pieniądze są ważne...

Informacje o Zulutrade

Platforma Zulutrade

Platforma Zulutrade jest nowatorską usługą na rynku forex, która pozwala zarządzać Waszymi pieniędzmi poprzez profesjonalnych i utalentowanych inwestorów z całego świata. Zulutrade jest usługą, dzięki której możecie Państwo zostać inwestorami walutowymi. Nie potrzebna jest wiedza ekonomiczna, czy też licencja maklera, nie potrzeba mieć własnych systemów gry oraz własnych strategii. Nie muszą Państwo już zajmować się analizą lub obserwowaniem rynku, aby móc na tym zarabiać. Wystarczy, że wybiorą Państwo odpowiedni dla siebie system i uruchomią go na swoim rachunku, a cała reszta zrobi się sama. Sam wybór systemu jest również bardzo prosty, tym bardziej, że na głównej stronie Zulutrade jest zawsze opublikowanych 10 najlepiej zarabiających inwestorów – dostawców sygnałów. Po kliknięciu na danego dostawcę możemy skorzystać z gotowych analiz skuteczności, które czarno na białym pokazują nam, że wybierając system A od dostawcy B  możemy np. liczyć na współczynnik 90 % transakcji zamkniętych z zyskiem, co przekłada się na przykład na 10 000 pipsów (przy założeniu 1pips=1$ wychodzi 10 000 $) zarobku w ciągu roku działania systemu.

 Oto inne zalety platformy Zulutrade:

- handel przez 24 godziny na dobę, 5 dni w tygodniu na twoim rachunku

-możesz uruchomić kilka systemów na kilku rachunkach lub ich kombinacji na jednym

-masz pełną kontrolę nad swoimi pieniędzmi i systemem działającym na twoim koncie (możesz ustawić własne parametry, które dodatkowo zabezpieczą twoje pieniądze)

- możesz spać spokojnie i mieć wyłączony komputer a twoje pieniądze nadal będą dla ciebie pracować

-w każdej chwili możesz zmienić dostawce sygnałów (czyli system gry), kiedy np. przestanie osiągać oczekiwane rezultaty

- masz więcej czasu dla siebie i swojej rodziny

- nie musisz płacić za przesyłane sygnały – są one bezpłatne*

- ZULU TRADE INC, jest członkiem NFA (Member ID 0389149), co świadczy o dużej wiarygodności tej instytucji

- nie stresujesz się (a to główna przyczyna niepowodzeń na tym rynku), bo twoimi pozycjami zarządzają profesjonaliści

Twoim głównym zadaniem jest wybranie odpowiedniego systemu gry, czyli dobranie właściwych dostawców sygnałów. Szukając systemu musimy dokładnie sprawdzać jego historię. To, co deklaruje dostawca, musi zawsze znajdować swoje odzwierciedlenie w zajmowanych pozycjach i tylko w takim przypadku wyniki jego systemu, mają prawdziwą wartość.

Jak już wcześniej zostało napisane w ZuluTrade nie musimy płacić za rekomendacje przesyłane bezpośrednio na nasze konto, a dostawcy sygnałów są opłacani przez brokera, który oddaje część spreadu do Zulutrade a ten z kolei, dzieli się z dostawcą sygnałów. Dostawca sygnału otrzymuje równowartość 0,5 pipsa za każdy otwarty lot z jego rekomendacji. Nie jest to wielka opłata, ale zawsze trzeba pamiętać, że jak mówi stare powiedzenie: „Ziarnko do ziarnka i zbierze się miarka”.

Pomimo, że system ZuluRank do oceny dostawców bierze pod uwagę wiele innych czynników oprócz ilości zarobionych pipsów, takich jak: wiek (jak długo pracuje system), ekspozycję (ile pozycji może być otwartych w tym samym czasie) oraz spadek wartości kapitału (ile wzrostów, spadków doświadczył system) nie zawsze najwyżej notowani dostawcy sygnałów są najlepsi (czytaj najbezpieczniejsi). Niestety ze względu na to, że jest to system komputerowy i stosowany od dłuższego czasu część dostawców nauczyła się jak podbijać sobie statystyki. Dlatego też postanowiliśmy, że mając spore doświadczenie na rynku forem będziemy analizować dla Państwa różne systemy i dzielić się naszymi spostrzeżeniami wskazując tych dostawców sygnałów, którzy mogą pomnożyć Państwa kapitał oraz tych, na których powinni Państwo uważać. Aby sprawdzić nasze sugestie w praktyce proponujemy Państwu założenie konta demo, na którym można będzie bardzo łatwo sprawdzić w rzeczywistości czy nasz wybór jest trafny. W dziale download znajdą Państwo szczegółowa instrukcja jak założyć takie konto demo. Analizy pierwszych dostawców można znaleźć tutaj.

Masz jakieś pytania odnośnie Zulutrade - przejrzyj dział F.A.Q.