Bankierzy.eu

Bo Twoje pieniądze są ważne...

Jak wybierać Dostawców Sygnałów

Oznaczenia spotykane przy nazwach Dostawców Sygnałów

Takie oznaczenia mozemy znaleźć przy nazwach Dostawców Sygnałów:
  - Ten dostawca handluje swoimi pieniędzmi w ZuluTrade.
  - Ten dostawca posiada również rachunek rzeczywisty live i realizuje sygnały zgodnie z dostosowanymi ustawieniami rachunku.
  - Ten dostawca sygnału handluje na MetaTrader 4 Expert Advisor.
- Ilość gwiazdek zależy od średniej oceny Dostawcy jaką otrzymał od użytkowników Live (im więcej tym lepiejCool)

I krótkie opisy co one oznaczają w praktyce:
- Taki pojedyńczy symbol przy nazwie dostawcy oznacza, że ma on otwarte konto Live i jego sygnały są wysyłane z poziomu platformy Zulutrade.
- Taka kombinacja oznacza, że dostawca ma otwarte konto Live u brokera, którego logo widnieje w prawym górnym rogu na stronie o danym dostawcy a do analizy i wysyłania sygnałów używa platformy MT4.
W tej sytuacji wszystkie transakcje widoczne u danego dostawcy są jego transakjami Live.
- Taka kombinacja oznacza, że dostawca ma otwarte konto Demo u brokera którego logo widnieje w prawym górnym rogu na stronie o danym dostawcy a do analizy i wysyłania sygnałów używa platformy MT4. Ma on także konto Live, na którym ma ustawionego swojego Dostawcę Sygnału i w ten sposób realizuje na nim transakcje.
W tej sytuacji nie wszystkie transakcje widoczne u danego dostawcy są realizowane na jego rachunku Live. Może on np. mieć ustawione otwieranie maksimum 1 transakcję (dla swojego Dostawcy Sygnału) a na koncie dostawcy otwierać po 10 czy 20 transakcji na raz.